بررسی مسئوليت مدني و كيفري ناشي از عدم پرداخت چك به علت كسر موجودي در حقوق فرانسه

مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت بررسی حمام تاریخی سیدیان قزوین و ارائۀ پیشنهاداتی جهت مرمت این بنا🔗پاورپوینت بررسی نمونه کارهای معمار ستیو🔗پاورپوینت بررسی وتحلیل خانه شریفی ها🔗پاورپوینت بررسی کانسپت موزه های مختلف🔗پاورپوینت برنامه فيزيكي بيمارستان hospital🔗پاورپوینت برنامه فیزیکی ایستگاه مترو 3)🔗پاورپوینت در مورد برنامه فیزیکی ایستگاه مترو🔗پاورپوینت بلوك هاي سقفي پلي استايرن منبسط شده قابل استفاده در سقفهاي تيرچه بلوك🔗پاورپوینت بیمارستان میلاد🔗پاورپوینت پارک بازی🔗پاورپوینت پرسپکتیو بازسازی شده مجموعه هرم زوسر🔗پاورپوینت پروژه روستای روستا ی سفیدان عتیق🔗پاورپوینت پروژه سیمان🔗پاورپوینت تاریخچه ایران🔗پاورپوینت تجزيہ و تحليل فضاها دانشڪده🔗پاورپوینت تحلیل ساختمان مرکزی کارخانهbmw🔗پاورپوینت تعاریف و ماهیت پست مدرنیسم🔗پاورپوینت تن خود ترمیم شونده🔗پاورپوینت تکنولوژی و بازرسی جوش و کارگاه (الکترود)🔗پاورپوینت خود مراقبتی اجتماعی

بررسی کامل مسئوليت مدني و كيفري ناشي از عدم پرداخت چك به علت كسر موجودي در حقوق فرانسه دارای 19 صفحه و با فرمت word و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ و کنفرانس می باشد.

فرمت فایل: word
تعداد صفحات: 19 صفحه
آماده: برای ارائه ، چاپ و کنفرانس میباشد
قسمتی از متن تحقیق::


مسئوليت مدني و كيفري ناشي از عدم پرداخت چك به علت كسر موجودي در حقوق فرانسه
فزايش قابل توجه تعداد چكهايي كه به علت عدم موجودي پرداخت نمي شوند و مشكلاتي را كه اين امر در جريان مالي و بازرگاني كشور ايجاد كرده است موثر بودن قوانين مربوط به چك در ايران را زير سوال برده است . اين مساله توجه قانونگزار را به خود جلب كرده و اكنون مجلس در حال بررسي طرحهايي جهت اصلاح اين قوانين است.
البته اين مشكل تنها به كشور ما محدود نمي شود و بسياري ديگر از كشورها با آن مواجه هستند . اما در ايران , طي چند سال اخير , جرايم مربوط به عدم پرداخت چك بعد نگران كننده اي به خود گرفته , به حدي كه اعتبار چك به عنوان وسيله پرداخت در نظر مردم و بويژه فعالين اقتصادي زير سوال رفته است .
براي تغذيه تفكر در اين باره , بد نيست به قوانين حاكم در كشورهايي كه در مبارزه با اين پديده اقتصادي موفقيت نسبي كسب كرده اند نظري بيندازيم تا نقاط ضعف و قوت قوانين كشورمان در اين زمينه نمايان شود . در اين مقاله قوانين كشور فرانسه به عنوان مثال ارائه مي شود .